Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Szukasz profesjonalnego producenta wyrobów metalowych? Doskonale trafiłeś! Jako doświadczone przedsiębiorstwo Tagormet świadczymy takie usługi jak frezowanie cnc, a także toczenie, walcowanie, szlifowanie, spawanie czy wykonywanie form, matryc oraz rowków klinowych. Do pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne maszyny dostępne w naszym parku. Oferujemy również wsparcie dla firm przemysłowych zajmujących się obróbką stali. Na rynku działamy od ponad 30 lat, odpowiadając na rosnące oczekiwania naszych klientów.

Przy projektowaniu domu lub posiadłości liczy się przede wszystkim oszczędność energii, aby nie ponieść strat zaufaj naszym profesjonalistom i wybierz nowoczesne pompy ciepła. Działamy w branży grzewczej na terenie Bydgoszczy od 1997 roku, zajmując się montażem podzespołów i instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, gazowych, termalnych. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami wielu znanych marek sprawdzonych i funkcjonalnych urządzeń do rozprowadzania odpowiedniej temperatury w powietrzu. Montujemy również odkurzacze centralne.

Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, za sprawą którego możliwe jest stałe kontrolowanie, nadzorowanie Waszych domów, firm czy biur. Innowacyjne technologie to między innymi monitoring cctv, jaki wykorzystywany jest zwłaszcza w przypadku magazynów, hal produkcyjnych czy firmowych budynków.

Medium pompowane do Państwa gospodarstw domowych miejskimi wodociągami często jest twarde, chlorowane i nieprzyjemne w smaku oraz zapachu. Mamy dla was gotowe rozwiązanie. Zmiękczacze wody od to urządzenia, które można z powodzeniem zainstalować w gospodarstwach domowych. Pozwoli to uzyskiwać ciecz znacznie lepszej jakości.

Maszyny przemysłowe potrzebują regularnych wymian uszczelek, pasów klinowych i innych niewielkich elementów, gwarantujących ich bezawaryjną pracę. Polecamy nasze artykuły gumowe - wytrzymałe, trwałe, odporne na obciążenie i o niskim współczynniku odkształcania. Nasze produkty nadają się zarówno do pracy w neutralnych warunkach, jak i w wilgoci czy w towarzystwie kwasów.

Niewielkie urządzenia do przewożenia różnych pakunków znajdą zastosowanie w branży spożywczej, gastronomicznej, pocztowej, magazynowej oraz w bibliotekach czy archiwach. Nasze wózki platformowe elektryczne bezpiecznie przetransportują ładunek z miejsca na miejsce, bez konieczności używania siły przez operatora.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług galwanicznych. W tym zakresie oferujemy anodowanie, które polega na wytworzeniu twardej powłoki tlenkowej na aluminium i jego stopów. Proponujemy różne metody obróbki, między innymi miękkie i twarde, a także barwienie aluminium. Cały proces zazwyczaj przeprowadza się w roztworze kwasu siarkowego.

Centralnym punktem naszej oferty są krzesła warsztatowe - wygodne, eleganckie i wytrzymałe, które będą spełniały swoje zadanie przez długi czas. Nasza propozycja w tym zakresie jest niezwykle atrakcyjna - bogaty wybór ergonomicznych, solidnych i nowoczesnych foteli w przystępnych cenach sprawia, że nasze produkty stanowią najlepsze tego typu artykuły na rynku.

Jednym z naszych głównych produktów w asortymencie są lagowarki. Prowadzimy sprzedasz lagowarek automatycznych Linea. Maszyny wyżej wspomnianej firmy są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Ich firmowe oprogramowanie pozwala na idealne dostrojenie ustawień urządzenia pod Państwa automatyzację produkcji.

Na naszej stronie zamówisz asortyment do silosów. Przenośnik łańcuchowy do zboża ma zastosowanie m.in. w rolnictwie i przemyśle spożywczym. Służy do poziomego transportu materiału sypkiego. Został wyprodukowany z ocynkowanej lub kwasoodpornej blachy do wyboru. Konstrukcja jest prosta w montażu i daje możliwość dalszej rozbudowy o kolejne elementy.

Od lat dostarczamy na polski rynek znakomitej jakości opakowania foliowe. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć różne rodzaje produktów w tym zgrzewane bocznie, z zamykaną klapką a także torebki strunowe. Do ich tworzenia korzystamy z nowoczesnych maszyn, umożliwiających nam dodanie nadruków na materiale.

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór nowoczesnych przyrządów CNC, w tym także wykorzystujących technologię termowizyjną. Profesjonalna kamera na podczerwień zapewnia wysoką rozdzielczość zdjęć oraz nagrań, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w wielu różnych branżach, m.in. w przemyśle.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, specjalizującej się w usługach przemysłowych związanych z obróbką materiałów. Proponujemy między innymi profesjonalne gięcie profili stalowych i rur, które wykonujemy za pomocą najlepszych urządzeń sterowanych numerycznie. Zapewniamy precyzję i pełną powtarzalność.

Oferujemy wykonane ze stali rury żarowytrzymałe, które idealnie nadadzą się do trudnych, przemysłowych warunków. Żaroodporność sprawia, że nic im nie będzie po styczności z gazami, czy innymi substancjami. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania firma Stalmer Silesia. Jeżeli masz jakieś pytania - dzwoń śmiało.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się klimatyzacją i wentylacją. Nasze usługi obejmują sprzedaż i serwis klimatyzatorów, montaż i ustawianie urządzeń w domach prywatnych oraz firmach. Jesteśmy dyspozycyjni i kompleksowo zajmujemy się powierzoną klimatyzacją. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Profesjonalistami w zakresie klimatyzacji!

Składowanie odpadów poprodukcyjnych powinno być bezpieczne dla środowiska. W naszym sklepie internetowym znajduje się między innymi silos na trociny. Powłoka tego kontenera jest ocynkowana i idealnie nadaje się na przechowywanie produktów suchych. Dodatkowo umieszczone w nim filtry pozwalają na podłączenie wentylatorów.

Odstaw tradycyjne kolejki do lamusa! Elektroniczny system kolejkowy to innowacyjność w Twoim zasięgu. Rezerwuj, śledź, oczekuj – wszystko w zasięgu palca. Twój czas jest cenny, zainwestuj go z głową dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Nie tylko oszczędzasz swój czas, ale również minimalizujesz stres związany z oczekiwaniem.

W ramach świadczonych przez nas usług do sprzedaży wprowadziliśmy także praktyczne w zastosowaniu oraz niedrogie kratki wentylacyjne. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, chcących zainwestować w odpowiednią cyrkulację powietrza w danym pomieszczeniu. Nasze elementy można instalować zarówno w domach, biurach, sklepach, jak i całych przedsiębiorstwach przemysłowych. Warto skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy doradzą rozwiązania na najwyższym poziomie. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od wielu lat i od samego początku specjalizujemy się w produkcji takich elementów jak węże przemysłowe, koła pasowe, pasy napędowe, taśmy transportujące oraz wiele innych, jeśli chodzi o różnego rodzaju wyroby dla przemysłu.