Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Niektóre nałogi potrafią zrujnować nie tylko radość z życia i zainteresowanie światem, ale i relacje rodzinne. zamknięty ośrodek leczenia uzależnień SOT Stare Juchy to placówka, w której zrobimy co możemy, byście odstawili Państwo kieliszek, strzykawkę czy pudełeczko z lekami, zdając sobie sprawę, co w życiu jest naprawdę ważne.

Śmierć bliskiej osoby, to zawsze ogromna strata. Wiąże się z wieloma formalnościami, których należy dopełnić. To także wybór pomnika, który będzie upamiętnieniem danej osoby. Oferujemy nagrobki pojedyncze różnego rodzaju. Możesz dostosować je do własnych preferencji tak, by oddawały charakter zmarłej osoby.

Zastanawiasz się nad tym, czego brakuje Twojej firmie i załodze, aby móc dynamicznie i bez jakichkolwiek ograniczeń się rozwijać? Business coaching to wsparcie, którego potrzebujesz. Dzięki temu dokonasz oceny oraz wzmocnisz morale swojego personelu. Przełoży się to na większą efektywność działań i nowe pomysły.

Nasza firma zajmuje się obsługą oraz konserwacją zbiorników magazynujących odpady. Naszym Klientom oferujemy m.in. czyszczenie separatorów ropopochodnych oraz osadników. Posiadamy niezbędną wiedzę i sprzęt, dzięki którym skutecznie usuwamy i utylizujemy zanieczyszczenia zgromadzone na ściankach czy innych elementach.