Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Zajmujemy się leczeniem schorzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, pomaga pacjentom chorującym na niedobór lub nadmiar hormonu wzrostu, zaburzenia funkcjonowania tarczycy, przedwczesne bądź opóźnione dojrzewanie płciowe oraz otyłość. Przyjmujemy w gabinecie zlokalizowanym przy ulicy Belwederskiej 9 w Warszawie.

W zakresie zabiegów i usług naszego gabinetu stomatologicznego mieści się protetyka. W Jastrzębiu Zdroju działamy od lat. Zajmujemy się także rehabilitacją i odtwarzaniem funkcji narządu żucia u pacjentów, którzy przeszli ekstrakcje zębów. Brak już pojedynczego zęba odbija się na zdrowiu pozostałych. Warto go uzupełnić.

W naszym asortymencie dostępne są niezbędne elementy wyposażenia gabinetów lekarskich. Oferujemy bowiem biurka medyczne, które posiadają bardzo funkcjonalne konstrukcje. Ponadto cechują je wytrzymałe stelaże, gwarantujące długi okres użytkowania. Wyposażone są ponadto w zamykane na klucz szuflady - idealne do przechowywania dokumentacji medycznej podczas przyjmowania pacjentów.

Cierpisz na przewlekłe bóle kręgosłupa? Termolezja to mało inwazyjny zabieg wykonywany w naszej placówce w Warszawie, dedykowany osobom, u których inne terapie zawiodły. Dopuszczenie takiej formy leczenia jest możliwe tylko po wcześniejszym przebadaniu organizmu i jednoznacznym określeniu źródła bólu.

Jedną ze specjalności ośrodka leczenia i terapii uzależnień Nowa Droga jest leczenie hazardu. Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie, gdyż wiemy doskonale, że to właśnie od uwarunkowań psychicznych zależy tak naprawdę konkretne zachowanie danego pacjenta. Chcemy więc Państwa poznać i wypracować najlepsze metody leczenia.

Jeżeli chcesz skutecznie wspomagać leczenie naturalnymi metodami, sięgnij po suplementy Starlife. Związki zawarte w produktach odpowiadają za spowolnienie procesów starzenia się organizmu, jak również ochronę i stymulowanie odporności. Zachęcamy do skorzystania z oferty pod adresem https://lifeshop.pl/produkty-starlife

Odpowiednie ćwiczenia ruchowe, właściwa terapia i zdrowy tryb życia z właściwą dietą umożliwia naszym kuracjuszom przebycie spokojnej starości. Nasz prywatny dom opieki "Pod Dębami" znajduje się w Łodzi. Świadczymy profesjonalne usługi pielęgniarskie. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie internetowej.

Lepiej zapobiegać niż leczyć. W związku z tym warto skorzystać z badań diagnostycznych, by móc wykryć wszelkie nieprawidłowości w organizmie. W zakresie działalności warszawskiej firmy IBIS wykonujemy USG i zróżnicowane analizy i pomiary - między innymi pola widzenia, dna oka czy ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Witamy w naszej klinice w Poznaniu. Operacja laserowa oczu to często jedyne rozwiązanie, by zniwelować lub całkowicie usunąć nawet dość poważną wadę wzroku. Krótkowidz widzi dobrze tylko z bliska, ponieważ rogówka jego oka skupia promienie świetlne przed soczewką, zamiast na niej. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu lekarz zmienia kształt rogówki i sprawia, że pacjent widzi lepiej. To również sposób na leczenie astygmatyzmu. W naszej klinice prowadzimy również operacje na zaćmę

Tylko w naszej przychodni swoje profesjonalne usługi świadczy najlepszy lekarz internista. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej przychodni. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych pacjentów. Dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania, właśnie dla nich! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Rodzice mogą umówić się u nas na wizytę lekarską ze swoimi pociechami, jeśli cierpią one na zaburzenia metabolizmu. Dolegliwości mogą ujawnić się we wczesnym okresie życia lub nieco później. Nasza poradnia metaboliczna dla dzieci zajmuje się różnymi przypadkami, w tym zaburzeniami przemian węglowodanów czy lipidów.

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć rozwiązania medyczne w postaci ostrzy chirurgicznych w różnych kształtach? JK Surgical specjalizująca się w dostarczaniu skalpeli od brytyjskiego producenta Swann-Morton. W asortymencie dostępne są rozmaite modele różniące się podstawowymi parametrami, takimi jak kształt czy rozmiar. Do tego oferujemy szkolenia i materiały.