Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Odkryj w sobie miłość do aktywności jaką jest taniec i już teraz zapisz się na jedne z atrakcyjnych zajęć, organizowanych przez akademię Kontakt w Krakowie. Salsa, tango, afro dance a może freestyler? To tylko niektóre z zajęć czekających na Ciebie w naszej szkole. Dodatkowo naszą specjalnością są również lekcje śpiewu - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdź znajdujący się na naszej stronie internetowej harmonogram, wybierz zajęcia, które mogłyby Cię zainteresować i już teraz skontaktuj się z naszym biurem.

Fotografia reklamowa to nasza prawdziwa pasja. Wszystkie zlecenia wykonujemy z zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Staramy się, aby nasze pomysły w pełni były zgodne z Państwa propozycjami, a realizacja prezentowała najwyższy poziom wykonania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zatrzymać czas na zdjęciach, jest profesjonalny fotograf. Bydgoszcz to miejsce, w którym oferujemy nasze usługi. Wykonujemy przede wszystkim piękne zdjęcia, staramy się uchwycić najważniejsze momenty i szczegóły. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.