Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Odkryj w sobie miłość do aktywności jaką jest taniec i już teraz zapisz się na jedne z atrakcyjnych zajęć, organizowanych przez akademię Kontakt w Krakowie. Salsa, tango, afro dance a może freestyler? To tylko niektóre z zajęć czekających na Ciebie w naszej szkole. Dodatkowo naszą specjalnością są również lekcje śpiewu - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdź znajdujący się na naszej stronie internetowej harmonogram, wybierz zajęcia, które mogłyby Cię zainteresować i już teraz skontaktuj się z naszym biurem.

Fotografia reklamowa to nasza prawdziwa pasja. Wszystkie zlecenia wykonujemy z zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Staramy się, aby nasze pomysły w pełni były zgodne z Państwa propozycjami, a realizacja prezentowała najwyższy poziom wykonania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Każdy profesjonalny fotograf wie, że warto inwestować w lampy błyskowe najwyższej jakości. Niejednokrotnie tylko dzięki nim, można wykonać dobre zdjęcie. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe lampy błyskowe, które można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz sklep internetowy kieruje bowiem swoją ofertę do osób oszczędnych i praktycznych. Możecie u nas Państwo nabyć również nowoczesne obiektywy i najnowsze modele aparatów cyfrowych znanych na całym świecie firm.

To wyjątkowy dzień, dlatego warto zadbać by każdy jego szczegół był idealny. Nasz zespół na wesele zadba o to, by puszczana muzyka była taka, jakiej pragniesz. Każdy z nas gra na kilku lub kilkunastu instrumentach, dzięki czemu jesteśmy bardzo uniwersalni i potrafimy rozkręcić każde przyjęcie ślubne.

Idealnym pomysłem na prezent, niezależnie od okazji, są prezenty personalizowane. Zalicza się do nich oferowana przez nas książka, której głównym bohaterem może stać się wskazana przez Ciebie osoba. Dzięki możliwości określenia tematu lektury oraz cech bohaterów, możliwe staje się stworzenie oryginalnej opowieści, która zaskoczy Twoich bliskich.

Zbliżają się jej urodziny lub rocznica, a ty nie wiesz, jaki podarunek przygotować? Proponujemy niebanalne opcje na ciekawy prezent dla dziewczyny - spersonalizowane filmiki tematyczne. Na naszej stronie dostępne są dwa tytuły przygotowane specjalnie z myślą o kobietach - Kryptonim Man oraz Tajemniczy posłaniec.