Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Umiejętność sterowania i obsługi systemów komputerowych wymaga nie tylko potwierdzonych kwalifikacji zawodowych, ale i praktyki. Te dwa elementy pozwolą państwu rozwinąć własne kompetencje oraz sięgnąć po najnowsze i najskuteczniejsze techniki działania. Firma Trecom oferuje zdobycie certyfikatów CISCO, co poprzedzone jest doskonale przygotowanymi kursami. Nasze szkolenia prowadzone są na kilku etapach - każdy z nich odpowiada konkretnym umiejętnościom i pozwala na rozwijanie kolejnych. Zachęcamy do udziału wszystkich informatyków.

Interesują Cię sprawdzone oraz zaufane szkoły policealne? Jeśli tak, to zapraszamy do naszej olsztyńskiej placówki! Oferujemy różnego rodzaju kursy z dziedziny ochrony zdrowia. U nas zdobędziesz kwalifikacje niezbędne w zawodzie opiekuna medycznego, terapeuty zajęciowego, a także technika masażysty.

Fizyka, chemia, wychowanie do życia w rodzinie... To niełatwe przedmioty, które trudno czasem zrozumieć tylko w teorii. Plansze edukacyjne i inne pomoce dydaktyczne są nieocenione w dzisiejszych czasach, kiedy dzieci coraz bardziej potrzebują elementów wizualnych i interaktywnych, które ułatwią im zrozumienie danego zagadnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na możliwość pracy zarobkowej. Proponowane przez nas zajęcie to opieka nad starszymi w Niemczech. Wykonywanie tego typu czynności za granicą pomoże Tobie poznać inne osoby, rozwinąć umiejętności językowe oraz zarobić pieniądze w walucie euro. To niezwykle korzystna oferta.

Serdecznie zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i firm we Wrocławiu, Gdańsku oraz online. Podział na grupy wiekowe ułatwia naukę nawet najmłodszym uczestnikom. Zatrudniamy najlepszych lektorów i native speakerów, którzy mają doskonały kontakt ze swoimi wychowankami. Poza nauką oferujemy też wiele ciekawych informacji na temat kultury i samego języka. Zapraszamy do nauki!