Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Współcześnie niemal wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej są regulowane przez szereg przepisów, których tworzeniem zajmuje się ustawodawca. Dlatego też, szczególnie ważne jest aby w podejmowanych działaniach móc liczyć na wsparcie profesjonalistów. Obsługa prawna firm świadczona przez Kancelarie Radców Prawnych to usługa kierowana do firm z małego, średniego, a także dużego sektora. Proponujemy wsparcie przy konkretnym projekcie, lub też opiekę nad wszystkimi bieżącymi aspektami działalności Klienta.

Prowadzimy sprawy sądowe Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych. Kancelaria adwokacka Macieja Sawińskiego w Krakowie zajmuje się czynnościami prawnymi, obejmującymi kodeks karny, cywilny, pracy, gospodarczy oraz administracyjny. Reprezentujemy pokrzywdzonych w sprawach sądowych oraz sporządzamy akty oskarżenia. Prowadzimy sprawy rozwodowe i dotyczące władzy rodzicielskiej. W naszej ofercie znajduje się także windykacja należności oraz ściąganie alimentów, a także tworzenie umów deweloperskich i rozstrzyganie sporów pracowniczych.

Specjalnością naszej kancelarii są odszkodowania powypadkowe. Na terenie Lublina działamy solidnie, profesjonalnie i skutecznie, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania, która będzie w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Tak skutecznej pomocy w przypadku spraw sądowych nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z nieruchomościami, śmiercią członka rodziny czy związkiem małżeńskim. Notariusz we Wrocławiu dodatkowo przechowujemy również dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Spotkanie w kancelarii można umówić zarówno poprzez korespondencję mailową, jak i telefonicznie.

Profesjonalna dezynsekcja wymaga odpowiedniego dobrania środków do skali i rodzaju występującego problemu. Nasza firma proponuje Państwu skuteczną usługę we Wrocławiu w bardzo atrakcyjnych cenach. Zwalczamy karaluchy, czy też komary i szerszenie. Naszą pracę opieramy o nowoczesne środki, które są jednocześnie skuteczne i bezpieczne dla człowieka.

Załatwianie spraw sądowych często bywa trudnym zadaniem, w którym łatwo popełnić błąd osobie, która nie jest obeznana z przepisami prawnymi. Przedsiębiorca może otrzymać zwrot wniosku KRS, który został prawdopodobnie źle wypełniony lub brakowało w nim pewnych dokumentów. W takim przypadku osoba ma 7 dni, by złożyć ponownie poprawione pismo.

Osoby wykonujące tak zwane zawody regulowane muszą być świadome, że w przypadku przekroczenia uprawnień lub podejrzenia naruszenia obowiązków będzie wobec nich prowadzone postępowanie dyscyplinarne. Nasza kancelaria pomaga w takich sytuacjach, zwłaszcza osobom wykonującym zawód nauczyciela. Adwokat sporządzi pisma procesowe, a także będzie reprezentować Państwa w trakcie rozpraw sądowych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niektóre z wykonanych przez nas realizacji. Znajdujący się w Strzegomiu zakład SIGNIA to profesjonalne usługi kamieniarskie, wśród których znajduje się między innymi przygotowywanie pomników. Jako doświadczony dostawca nagrobków oferujemy Państwu wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy organizacją, która chce budować świetlaną przyszłość Polski. Na naszej stronie internetowej dostępny jest kodeks etyczny, którym kieruje się Partia 2 RP, co pozwala zapoznać się z naszymi postulatami. Dodatkowo, zachęcamy do wypełnienia deklaracji członkostwa, dzięki czemu wstąpisz w szeregi zespołu troszczącego się o samodzielność kraju.

Swoje usługi adresujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych, prezentując elastyczną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb danego klienta. Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się, między innymi, poszukiwaniem osób oraz utraconego mienia, a także sprawami dotyczącymi konsultacji i wdrażania RODO.

Sprawy gospodarcze, karne i cywilne są pochodną tylu okoliczności, że aby się orientować w zawiłości przepisów, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski oferuje swoim klientom między innymi doradztwo prawne. Polega to na sporządzeniu opinii na temat danej okoliczności procesowej, zaproponowaniu konkretnej linii obrony, czy też przygotowaniu dokumentacji, która może klientowi potrzebna być na rozprawie sądowej. Usługa ta dotyczy dziedzin z kodeksu karnego, cywilnego czy też spółek handlowych.