Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Współcześnie niemal wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej są regulowane przez szereg przepisów, których tworzeniem zajmuje się ustawodawca. Dlatego też, szczególnie ważne jest aby w podejmowanych działaniach móc liczyć na wsparcie profesjonalistów. Obsługa prawna firm świadczona przez Kancelarie Radców Prawnych to usługa kierowana do firm z małego, średniego, a także dużego sektora. Proponujemy wsparcie przy konkretnym projekcie, lub też opiekę nad wszystkimi bieżącymi aspektami działalności Klienta.

Prowadzimy sprawy sądowe Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych. Kancelaria adwokacka Macieja Sawińskiego w Krakowie zajmuje się czynnościami prawnymi, obejmującymi kodeks karny, cywilny, pracy, gospodarczy oraz administracyjny. Reprezentujemy pokrzywdzonych w sprawach sądowych oraz sporządzamy akty oskarżenia. Prowadzimy sprawy rozwodowe i dotyczące władzy rodzicielskiej. W naszej ofercie znajduje się także windykacja należności oraz ściąganie alimentów, a także tworzenie umów deweloperskich i rozstrzyganie sporów pracowniczych.

Specjalnością naszej kancelarii są odszkodowania powypadkowe. Na terenie Lublina działamy solidnie, profesjonalnie i skutecznie, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania, która będzie w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Tak skutecznej pomocy w przypadku spraw sądowych nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z nieruchomościami, śmiercią członka rodziny czy związkiem małżeńskim. Notariusz we Wrocławiu dodatkowo przechowujemy również dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Spotkanie w kancelarii można umówić zarówno poprzez korespondencję mailową, jak i telefonicznie.

Osoby wykonujące tak zwane zawody regulowane muszą być świadome, że w przypadku przekroczenia uprawnień lub podejrzenia naruszenia obowiązków będzie wobec nich prowadzone postępowanie dyscyplinarne. Nasza kancelaria pomaga w takich sytuacjach, zwłaszcza osobom wykonującym zawód nauczyciela. Adwokat sporządzi pisma procesowe, a także będzie reprezentować Państwa w trakcie rozpraw sądowych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niektóre z wykonanych przez nas realizacji. Znajdujący się w Strzegomiu zakład SIGNIA to profesjonalne usługi kamieniarskie, wśród których znajduje się między innymi przygotowywanie pomników. Jako doświadczony dostawca nagrobków oferujemy Państwu wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Zachęcamy do kontaktu.

Sprawy gospodarcze, karne i cywilne są pochodną tylu okoliczności, że aby się orientować w zawiłości przepisów, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski oferuje swoim klientom między innymi doradztwo prawne. Polega to na sporządzeniu opinii na temat danej okoliczności procesowej, zaproponowaniu konkretnej linii obrony, czy też przygotowaniu dokumentacji, która może klientowi potrzebna być na rozprawie sądowej. Usługa ta dotyczy dziedzin z kodeksu karnego, cywilnego czy też spółek handlowych.

Oczywiście zawsze najlepiej jest próbować załatwiać zwrot wierzytelności drogą polubowną. Są jednak sytuacje, w których dłużnik wyraźnie unika kontaktu, nie chce się porozumieć i nie płaci należnych rat. Gdy wierzyciel nie ma już innego wyjścia, może udać się do sądu. Sąd, po rozpatrzeniu wszelkich okoliczności wyda tytuł wykonawczy stanowiący nakaz spłaty zadłużenia. Karol Gołębiewski to komornik sądowy w Warszawie, który sporządza wnioski o egzekucję na podstawie tytułów wykonawczych i odzyskuje należne kwoty.

Zakres działania Kancelarii Turcza obejmuje między innymi prawo cywilne, rodzinne, karne, a także gospodarczo-handlowe. Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych związanych z tymi gałęziami prawa, a także przygotowywaniem i opiniowaniem umów, sporządzaniem pism procesowych, czy wreszcie reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych w charakterze pełnomocnika bądź obrońcy. Prawnik świadczy także pomoc w zakresie wykroczeń oraz podczas ubiegania się o odszkodowania w ramach prawa pracy.

Niewierność to jeden z powodów, który przyczynia się do rozpadu wielu związków i małżeństw. Aby zebrać odpowiednią ilość dowodów, warto wybrać się do detektywa. Głównym profilem naszej działalności jest udzielanie konsultacji, a także analiza niepokojących symptomów. Pomocne mogą być również porady na zdrady. Pozwoli to rozwiać wątpliwości co do niewierności małżonka lub potwierdzić fakty.

Nasza firma ofertuje sprzątanie po zmarłych. Pracują u nas jedynie specjaliści, którzy w sposób fachowy i profesjonalny podejdą do każdego klienta. Stosowane przez nas środki ostrożności oraz preparaty dezynfekujące zapobiegną rozprzestrzenianiu się bakterii pośmiertnych. Jeśli interesuje Cię taka nietypowa usługa - zapraszamy do kontaktu.

Jesteś ciekawy jakie są etapy unieważnienia ślubu kościelnego? Wejdź na stronę naszej kancelarii i dowiedz się jak to wszystko wygląda i czy w ogóle można wziąć rozwód kościelny. Jeśli potrzebujesz prawniczej porady, to śmiało możesz się z nami skontaktować. Nasza Kancelaria ma doświadczenie w takich sprawach!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jak złożonymi problemami muszą mierzyć się Klienci Kancelarii Adwokat Katarzyny Janiak w Piasecznie i Warszawie. Wiemy również, że fachowa pomoc w takich sytuacjach jest niezbędna. Dlatego też jednym z obszarów, w których udzielamy wsparcia, jest prawo spadkowe oraz związane z nim kwestie majątkowe. Podejmując się reprezentacji stanowiska naszego Klienta, zawsze wnikliwie zapoznajemy się z charakterem sprawy oraz jej stopniem złożoności. Na tej podstawie dobieramy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.