Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Współcześnie niemal wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej są regulowane przez szereg przepisów, których tworzeniem zajmuje się ustawodawca. Dlatego też, szczególnie ważne jest aby w podejmowanych działaniach móc liczyć na wsparcie profesjonalistów. Obsługa prawna firm świadczona przez Kancelarie Radców Prawnych to usługa kierowana do firm z małego, średniego, a także dużego sektora. Proponujemy wsparcie przy konkretnym projekcie, lub też opiekę nad wszystkimi bieżącymi aspektami działalności Klienta.

Prowadzimy sprawy sądowe Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych. Kancelaria adwokacka Macieja Sawińskiego w Krakowie zajmuje się czynnościami prawnymi, obejmującymi kodeks karny, cywilny, pracy, gospodarczy oraz administracyjny. Reprezentujemy pokrzywdzonych w sprawach sądowych oraz sporządzamy akty oskarżenia. Prowadzimy sprawy rozwodowe i dotyczące władzy rodzicielskiej. W naszej ofercie znajduje się także windykacja należności oraz ściąganie alimentów, a także tworzenie umów deweloperskich i rozstrzyganie sporów pracowniczych.

Specjalnością naszej kancelarii są odszkodowania powypadkowe. Na terenie Lublina działamy solidnie, profesjonalnie i skutecznie, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania, która będzie w stanie zrealizować Twoje potrzeby. Tak skutecznej pomocy w przypadku spraw sądowych nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z nieruchomościami, śmiercią członka rodziny czy związkiem małżeńskim. Notariusz we Wrocławiu dodatkowo przechowujemy również dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Spotkanie w kancelarii można umówić zarówno poprzez korespondencję mailową, jak i telefonicznie.

Profesjonalna dezynsekcja wymaga odpowiedniego dobrania środków do skali i rodzaju występującego problemu. Nasza firma proponuje Państwu skuteczną usługę we Wrocławiu w bardzo atrakcyjnych cenach. Zwalczamy karaluchy, czy też komary i szerszenie. Naszą pracę opieramy o nowoczesne środki, które są jednocześnie skuteczne i bezpieczne dla człowieka.

Załatwianie spraw sądowych często bywa trudnym zadaniem, w którym łatwo popełnić błąd osobie, która nie jest obeznana z przepisami prawnymi. Przedsiębiorca może otrzymać zwrot wniosku KRS, który został prawdopodobnie źle wypełniony lub brakowało w nim pewnych dokumentów. W takim przypadku osoba ma 7 dni, by złożyć ponownie poprawione pismo.

Osoby wykonujące tak zwane zawody regulowane muszą być świadome, że w przypadku przekroczenia uprawnień lub podejrzenia naruszenia obowiązków będzie wobec nich prowadzone postępowanie dyscyplinarne. Nasza kancelaria pomaga w takich sytuacjach, zwłaszcza osobom wykonującym zawód nauczyciela. Adwokat sporządzi pisma procesowe, a także będzie reprezentować Państwa w trakcie rozpraw sądowych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niektóre z wykonanych przez nas realizacji. Znajdujący się w Strzegomiu zakład SIGNIA to profesjonalne usługi kamieniarskie, wśród których znajduje się między innymi przygotowywanie pomników. Jako doświadczony dostawca nagrobków oferujemy Państwu wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy organizacją, która chce budować świetlaną przyszłość Polski. Na naszej stronie internetowej dostępny jest kodeks etyczny, którym kieruje się Partia 2 RP, co pozwala zapoznać się z naszymi postulatami. Dodatkowo, zachęcamy do wypełnienia deklaracji członkostwa, dzięki czemu wstąpisz w szeregi zespołu troszczącego się o samodzielność kraju.

Swoje usługi adresujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych, prezentując elastyczną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb danego klienta. Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się, między innymi, poszukiwaniem osób oraz utraconego mienia, a także sprawami dotyczącymi konsultacji i wdrażania RODO.