Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Produktem, który jest hitem naszej oferty jest wspaniała mąka ziemniaczana. Jest to skrobia, która wytwarzana jest w specjalnych warunkach. Nasza oferta to przede wszystkim połączenie rzetelności i profesjonalizmu w wykonywaniu czynności, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich produktów. Nasza mąka ziemniaczana podbiła nie tylko nasz rodzimy rynek, ale również handel wśród naszych europejskich sąsiadów - Ukrainie, Białorusi i innych. Nic dziwnego - proponowana przez nas skrobia odznacza się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną!

Wspaniałym smakiem i jeszcze lepszym aromatem charakteryzuje się kawa orzechowa oferowana przez naszą hurtownię. Ma intensywny, prawdziwie pobudzający smak, tworzy puszystą piankę po zaparzeniu i będzie doskonałym wyborem zarówno do tradycyjnego parzenia tureckiego, jak i do różnego rodzaju ekspresów.

Trzymając się jedynie sprawdzonych i tradycyjnych receptur, producent nalewek tworzy je zachowując optymalne proporcje. Do ich tworzenia wykorzystywane są dojrzałe owoce oraz dodatki pochodzenia naturalnego. Wszystkie towary wytwarzane są ręcznie, bez wykorzystania nowoczesnej technologii i udogodnień.

Podczas ważnych rodzinnych wydarzeń wszyscy powinniśmy być razem i wspólnie przeżywać te najważniejsze chwile. Dlatego zamiast ścierać kurze z zapomnianych domowych zakamarków, skorzystaj z oferty naszego lokalu. Sala na komunie pomieści 50 lub 160 gości, zapewnimy też catering i kelnerską obsługę przyjęcia.

Torty tortom nierówne - każdy różni się od poprzedniego smakiem, aromatem, dekoracjami, ale i aspektami bardziej technicznymi, jak choćby średnica i wysokość. Dla ułatwienia prac cukierniczych, oferujemy Państwu ranty cukiernicze z podziałką, pozwalające na regulację wielkości docelowej. Produkt wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ułatwia zachowanie czystości po każdym wypieku.

Niektóre produkty nadają się na gustowny prezent znacznie lepiej niż wszystkie inne. Z pewnością należy do nich karafka kryształowa do whisky. W ramach działalności firmy Marika wykonamy dla Państwa dowolny i estetyczny grawerowany napis na kryształowym materiale, który z pewnością niezwykle ucieszy każdą osobę, dla której będziecie chcieli go przygotować.

Ekologiczne talerze jednorazowe są przydatne na każdym kroku, szczególnie podczas imprez plenerowych czy w punktach gastronomicznych - naczynia jednorazowe oferowane przez Pure Planet to doskonałe rozwiązania w najniższej cenie. Ich wysoka jakość i wytrzymałość, pozwalają w pełni cieszyć się smakiem jedzonej potrawy. Zobacz ofertę naczyń ekologicznych na stronie pureplanet.pl.

Zapraszamy do naszego sklepu po zdrowe, naturalne produkty liofilizowane. Oferujemy suszone owoce bez dodatku cukru. Mamy w asortymencie banany, brzoskwinie, daktyle, figi, jabłka, jagody goji. Produkty zostały przygotowane w sposób ekologiczny, nie zawierają chemii konserwującej. Artykuły zachowują wartości odżywcze, witaminy i minerały.