Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Produktem, który jest hitem naszej oferty jest wspaniała mąka ziemniaczana. Jest to skrobia, która wytwarzana jest w specjalnych warunkach. Nasza oferta to przede wszystkim połączenie rzetelności i profesjonalizmu w wykonywaniu czynności, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich produktów. Nasza mąka ziemniaczana podbiła nie tylko nasz rodzimy rynek, ale również handel wśród naszych europejskich sąsiadów - Ukrainie, Białorusi i innych. Nic dziwnego - proponowana przez nas skrobia odznacza się najwyższą jakością i konkurencyjną ceną!

Nasza firma, zlokalizowana we Władysławowie, powstała z miłości do przygody. Naszą pasją jest wędkarstwo morskie, dlatego organizujemy jedno- oraz dwudniowe rejsy podczas których można złowić piękny okaz ryby słonowodnej. Zabieramy od jedenastu do dwudziestu osób. Podczas dłuższych wypraw zapewniamy wygodny nocleg. Dysponujemy jachtem turystyczno-rekreacyjnym, który powstał z przerobionej jednostki wojskowej. Jest on więc solidny i pozwala bezpiecznie wrócić na ląd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Montowanie sanitariów w niewielkich kuchniach może być kłopotliwe ze względu na ograniczoną ilość miejsca. W naszej ofercie znajdą Państwo zlewozmywak do szafki 45 cm, a nawet węższej. Mimo niewielkich rozmiarów większość modeli posiada wygodne i praktyczne ociekacze oraz głębokie komory do mycia, dzięki czemu ich wybór nie będzie oznaczał rezygnacji z funkcjonalności.

Zapraszamy do lokalu, który pozwala na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w towarzystwie wykwintnych potraw i oryginalnych klezmerskich melodii. Nasza restauracja żydowska w Krakowie serwuje także dania kuchni polskiej. Posiadamy również sale konferencyjne, w których można zorganizować spotkania o charakterze służbowym.

Oferujemy szereg produktów do kuchni, łazienki, sypialni czy pokoju dziennego. Nasze organizery pomogą Ci mieć pod ręką wszystko to czego potrzebujesz. Wśród nich znajdziesz pudełka kartonowe lub plastikowe, zarówno takie które mogą mieć kontakt z żywnością, jak i te przeznaczone do łazienki. Sprawdź nasze produkty i ciesz się porządkiem każdego dnia.