Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

W naszej firmie nie tylko wypożyczysz auto służbowe, ale również uzyskasz szereg usług związanych z obsługą floty. W firmie Alphabet Polska prowadzimy wynajem samochodów na okres długoterminowy. Minimalny czas umowy, którą zawieramy z Klientem to 6, a maksymalny 24 miesiące. Proponowana przez nas transakcja przyniesie Twojemu przedsiębiorstwu szereg korzyści, takich jak stałość miesięcznych opłat czy niezmienny koszt wszelkich napraw pojazdów i ich serwisu. Oprócz tego zapewniamy, że będziesz miał pełną kontrolę nad budżetem floty.

Biura rachunkowe znacznie ułatwiają prowadzenie każdej działalności gospodarczej. Pozwalają także znacznie obniżyć koszt jej prowadzenia. Poznań jest miastem gdzie działa wiele biur rachunkowych, a wybranie odpowiedniego może być ciężką decyzją. Nasze biuro rachunkowe należy do najlepszych w całym Poznaniu, więc już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

Witamy w Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach. Oferujemy kurs Halliwick dla nauczycieli wychowania fizycznego, fizjoterapeutów i instruktorów pływania, którzy pracują z dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo bądź umysłowo. Ta metoda pozwala na naukę pływania również u dzieci, które wykazują kłopoty z zapamiętywaniem, skupieniem i nauką. To specjalnie opracowane techniki szkolenia poprzez zabawę. Instruktor uczy podopiecznych prawidłowych ruchów w wodzie, utrzymywania się w niej i tym podobnych.

Oferujemy trzy pakiety usług outsourcingowych. Pierwszy z nich - START, obejmuje wirtualny adres pod rejestrację firmy oraz przechowywanie otrzymanych listów do trzech miesięcy. Abonament PREMIUM rozszerza się do powiadomień o otrzymanych przesyłkach, skanowania i wysyłania nadesłanych dokumentów na wskazany e-mail, a także przesyłanie korespondencji. Opcja BUSINESS pozwala również na wynajęcie biura na godziny, a także druk 100 wizytówek. To tylko część naszej oferty, odwiedź stronę Vibiuro i dowiedz się więcej szczegółów.

W naszej kancelarii adwokackiej nastawieni jesteśmy na świadczenie usług z różnych gałęzi prawa. Podejmujemy się całkowitej opieki nad klientami. Nasze działania dotyczą zarówno przygotowania dokumentacji do postępowania lub procesu, jak również reprezentowania naszych klientów przed sądami w Warszawie.

Poszukujesz profesjonalnego biura, które pomoże w rejestracji spółki w Warszawie? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi prowadzenie Ksiąg Handlowych, KPiR oraz Ryczałtu. Wspomagamy naszych Klientów także w sprawach kadrowych dotyczących wyliczania listy płac, rozliczeń z ZUS itp. Zapewniamy komfort oraz pewność, że wszelkie formalności związane z księgowością i rozliczeniami zostały należycie wypełnione. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Budżet europejski to dla przedsiębiorstw jedna z głównych zalet z przynależności naszego kraju do Unii Europejskiej. W jego ramach wiele podmiotów może ubiegać się o wsparcie dla swoich działań, rozwoju technologicznego, czy też projektów badawczych. Jednak wiele przedsiębiorstw potrzebuje wsparcia w obsłudze dokumentacji, a także złożeniu odpowiednich wniosków. Firma Edoradca proponuje dofinansowanie dla firm ze środków europejskich, które jest kompleksowo rozliczane przez naszych specjalistów i doradców.

Świadczymy usługi wszystkim firmom, zapewniając państwu najwyższej jakości sprzątanie biur w Siedlcach. Dzięki profesjonalnej ekipie, a także posiadaniu odpowiednich środków i narzędzi, jesteśmy w stanie szybko oraz z największą skutecznością poradzić sobie z każdym problemem i defektem. Zapraszamy w przypadku, kiedy potrzebne jest regularne czyszczenie, mycie, porządkowanie i chcecie państwo sami oszczędzić swój czas. Zapewniamy najbardziej fachowe i kompleksowe podejście zawsze w najniższych cenach.

Nasza wrocławska kancelaria świadczy szeroki zakres usług związanych z finansami i rozliczeniami. Oferujemy m.in. audyt podatkowy, który pozwoli ocenić zgodność rozliczeń firmy z wymogami prawnymi. W przypadku wykrycia nieprawidłowości opracujemy plan ich usunięcia i przekażemy zalecenia kierownictwu firmy.

Jeśli zastanawiasz się, które biuro rachunkowe jest najlepsze w Warszawie, wstąp do nas! Nasza siedziba znajduje się w rejonie Warszawa-Mokotów, dzięki czemu łatwo do nas trafisz. Świadczymy profesjonalne usługi rachunkowe i księgowe - możesz nam zaufać. Zresztą - sprawdź to sam już dziś! Zapraszamy.

W naszej kancelarii doświadczeni eksperci pomogą Ci w uzyskaniu pożyczki gotówkowej. Główną gałęzią naszej działalności jest doradztwo kredytowe. Pomożemy Ci dobrać rozwiązania, dzięki którym spłata zobowiązań bankowych będzie mniej uciążliwa dla Twojego portfela. Możemy m.in. skonsolidować chwilówki.