Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Znakomita jakość oferowanych przez nas materiałów sprawia, że nasza firma cieszy się zaufaniem Klientów. PHU HOLZbud to tartak w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie), który zajmuje się realizacją zamówień na drewno budowlane. Wśród dostępnych, licznych pozycji znajduje się wysokogatunkowa tarcica liściasta oraz iglasta, wykonana z wyselekcjonowanych gatunków drzew. Polecamy ponadto więźbę dachową, deski tarasowe i podłogowe, a także boazerie, elewacje i podbitki. Z naszych surowców wykonasz też płoty, ponieważ przyjmujemy zamówienia na sztachety.

Szukasz profesjonalnego producenta wyrobów metalowych? Doskonale trafiłeś! Jako doświadczone przedsiębiorstwo Tagormet świadczymy takie usługi jak frezowanie cnc, a także toczenie, walcowanie, szlifowanie, spawanie czy wykonywanie form, matryc oraz rowków klinowych. Do pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne maszyny dostępne w naszym parku. Oferujemy również wsparcie dla firm przemysłowych zajmujących się obróbką stali. Na rynku działamy od ponad 30 lat, odpowiadając na rosnące oczekiwania naszych klientów.

Jednym z podstawowych zadań, jakie postawiło przed sobą przedsiębiorstwo H2Optim Sp z o.o. Sp. k., jest budowa profesjonalnych stacji uzdatniania wody z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i rozwiązań konstrukcyjnych. Wśród wykorzystywanego sprzętu znaleźć można między innymi filtry przemysłowe oraz do użytku domowego, rozwiązania do odwróconej osmozy, demineralizacji i wiele innych. Więcej informacji o firmie oraz szczegóły stworzonej oferty znaleźć można na przygotowanej witrynie internetowej.

Nasze usługi wykonujemy przy użyciu różnorodnych technik galwanizacyjnych, dzięki którym przedmioty ze stali i różnorodnych stopów, nabierają nowych cech. Polecamy proces anodowania, dzięki któremu na powierzchni obiektów pojawia się warstwa tlenku aluminium. Jest to powłoka bardzo twarda i o wysokiej odporności na korozję, co jest pożądane w przypadku konstrukcji narażonych na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych oraz na wilgoć. Metodę tę stosuje się też w celach dekoracyjnych oraz dielektrycznych.

Przy projektowaniu domu lub posiadłości liczy się przede wszystkim oszczędność energii, aby nie ponieść strat zaufaj naszym profesjonalistom i wybierz nowoczesne pompy ciepła. Działamy w branży grzewczej na terenie Bydgoszczy od 1997 roku, zajmując się montażem podzespołów i instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, gazowych, termalnych. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami wielu znanych marek sprawdzonych i funkcjonalnych urządzeń do rozprowadzania odpowiedniej temperatury w powietrzu. Montujemy również odkurzacze centralne.

Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, za sprawą którego możliwe jest stałe kontrolowanie, nadzorowanie Waszych domów, firm czy biur. Innowacyjne technologie to między innymi monitoring cctv, jaki wykorzystywany jest zwłaszcza w przypadku magazynów, hal produkcyjnych czy firmowych budynków.

Medium pompowane do Państwa gospodarstw domowych miejskimi wodociągami często jest twarde, chlorowane i nieprzyjemne w smaku oraz zapachu. Mamy dla was gotowe rozwiązanie. Zmiękczacze wody od to urządzenia, które można z powodzeniem zainstalować w gospodarstwach domowych. Pozwoli to uzyskiwać ciecz znacznie lepszej jakości.

Maszyny przemysłowe potrzebują regularnych wymian uszczelek, pasów klinowych i innych niewielkich elementów, gwarantujących ich bezawaryjną pracę. Polecamy nasze artykuły gumowe - wytrzymałe, trwałe, odporne na obciążenie i o niskim współczynniku odkształcania. Nasze produkty nadają się zarówno do pracy w neutralnych warunkach, jak i w wilgoci czy w towarzystwie kwasów.

Znajdujące zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków korytka kablowe stanowią perfekcyjne zabezpieczenie wszystkich przewodów. Dzięki swojej konstrukcji nadają się do wygodnego i szybkiego montażu. Z kolei zastosowane przy ich produkcji tworzywo sztuczne sprawia, że są odporne na promieniowanie UV.

Niewielkie urządzenia do przewożenia różnych pakunków znajdą zastosowanie w branży spożywczej, gastronomicznej, pocztowej, magazynowej oraz w bibliotekach czy archiwach. Nasze wózki platformowe elektryczne bezpiecznie przetransportują ładunek z miejsca na miejsce, bez konieczności używania siły przez operatora.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług galwanicznych. W tym zakresie oferujemy anodowanie, które polega na wytworzeniu twardej powłoki tlenkowej na aluminium i jego stopów. Proponujemy różne metody obróbki, między innymi miękkie i twarde, a także barwienie aluminium. Cały proces zazwyczaj przeprowadza się w roztworze kwasu siarkowego.

Jednym z przedmiotów naszej działalności jest telewizja przemysłowa. Korzystamy zarówno z tradycyjnych, jak i nowoczesnych technologii, które można dostosować w zależności od potrzeb. Monitoring jest istotnym elementem funkcjonowania ważnych obiektów, dbamy więc o to, aby oferowana przez nas telewizja przemysłowa była zawsze sprawna i spełniała oczekiwania klienta.

Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości opakowania gastronomiczne, między innymi pudełka na pizze, torty, ciasta czy wina. W swoim asortymencie posiadamy produkty gotowe, wykonujemy także artykuły na indywidualne zamówienia naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy pełne zadowolenie z produktu oraz szybką realizację zamówień.

Przygotowane przez nas rozwiązania zaprojektowane zostały z myślą o sprostaniu oczekiwań nieustannie rozwijającego się rynku motoryzacji. Stacje ładowania pojazdów elektrycznych zaprojektowane przez nas zespół to zarówno urządzenia wolnostojące, jak i te przeznaczone do montażu naściennego, które świetnie sprawdzają się w swojej roli.

Oferujemy zasilacze hydrauliczne, siłowniki czy prasy brykietujące. Parametry i wyposażenie uzgadniamy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wropol. Zakup u nas to gwarancja wysokiej jakości i niezawodnego funkcjonowania naszych produktów przez długie lata.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria oświetleniowe producentów znanych marek. Udostępniane produkty cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Nam zależy przede wszystkim na ich zadowoleniu i spełnieniu oczekiwań - dlatego ofertę staramy się dostosować do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Kopel to dobry wybór dla każdego! Polecamy fachowe doradztwo - wystarczy jeden telefon. Serdecznie zapraszamy.

Ten produkt przeznaczony jest do stosowania przede wszystkim w lesie w celu obserwacji zwierząt. Przypominająca kamerę fotopułapka GSM pozwala na nagrywanie filmików oraz robienie zdjęć. Zaczyna działać, gdy tylko poczuje jakiś ruch - bez względu na porę dnia i nocy, dzięki czemu stanowi świetny element pozwalający na m.in. monitoring zwierząt, obserwację ich ścieżek, obyczajów i zachowań. Niekiedy używa się jej także w celu ochrony mienia i obiektów.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo profesjonalne hotelowe suszarki do rąk. Powinny one znaleźć się w każdej łazience hotelowej w obiektach, które chcą uchodzić za miejsca eleganckie i ekskluzywne, a dodatkowo przyjazne klientowi. Nasze rewelacyjne produkty cechują się elegancją wykonania i funkcjonalnością. Są dodatkowo łatwe w obsłudze i energooszczędne. Zachęcamy Państwa, by poświęcili Państwo chwilę i zapoznali się z naszą atrakcją ofertą!