Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Zajmujemy się organizowaniem sesji, które mają na celu poprawienie samopoczucia Kobiet oraz dodanie im pewności siebie. Coaching zawodowy i osobisty pomaga lepiej zrozumieć swoje potrzeby oraz realizować je poprzez ścieżkę kariery, jak i w życiu prywatnym. Sesje mogą odbyć się osobiście na terenie Warszawy bądź poprzez Skype.

Jeśli chcesz pozbyć się negatywnych emocji ze swojego życia, wypróbuj uzdrawianie kwantowe. Metoda ta polega na wykorzystaniu energii pochodzącej z wnętrza człowieka, która użyta we właściwy sposób może pomóc w rozwiązaniu codziennych problemów. Oferowana przez nas metoda pozwala odkryć co jest istotą naszego istnienia.

Niektóre nałogi potrafią zrujnować nie tylko radość z życia i zainteresowanie światem, ale i relacje rodzinne. zamknięty ośrodek leczenia uzależnień SOT Stare Juchy to placówka, w której zrobimy co możemy, byście odstawili Państwo kieliszek, strzykawkę czy pudełeczko z lekami, zdając sobie sprawę, co w życiu jest naprawdę ważne.

Dokładamy wszelkich starań do tego aby uroczystości pochówku obsługiwane przez nasz zakład pogrzebowy przebiegły w sposób godny i pełen szacunku dla zmarłego oraz jego rodziny. Firma Nowy Eden działa na terenie Szczecina i oferuje Państwu kompleksową pomoc w organizacji ceremonii, transportu oraz przygotowania kompozycji kwiatowych. Zapraszamy do kontaktu.

Doświadczony bioterapeuta zaprasza do swojego gabinetu wszystkich tych z Państwa, którzy cierpią i pragną zaznać uzdrowienia w sposób niekonwencjonalny. To metoda, którą stosuję od 1983 roku. Od tamtego czasu pomogłam bardzo wielu osobom, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych. Zapraszam do sprawdzenia moich umiejętności!