Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Niektóre nałogi potrafią zrujnować nie tylko radość z życia i zainteresowanie światem, ale i relacje rodzinne. zamknięty ośrodek leczenia uzależnień SOT Stare Juchy to placówka, w której zrobimy co możemy, byście odstawili Państwo kieliszek, strzykawkę czy pudełeczko z lekami, zdając sobie sprawę, co w życiu jest naprawdę ważne.

Dokładamy wszelkich starań do tego aby uroczystości pochówku obsługiwane przez nasz zakład pogrzebowy przebiegły w sposób godny i pełen szacunku dla zmarłego oraz jego rodziny. Firma Nowy Eden działa na terenie Szczecina i oferuje Państwu kompleksową pomoc w organizacji ceremonii, transportu oraz przygotowania kompozycji kwiatowych. Zapraszamy do kontaktu.

Śmieszne i pouczające obrazki zawładnęły naszym światem. Tworzenie memów nigdy nie było prostsze. Wybraliśmy poniższe aplikacje mobilne dzięki którym można kreować własne obrazki z zabawnymi podpisami. Wszystkie z poniższych programów są darmowe umożliwiają wykorzystywanie znanych i lubianych w internecie formatów.

Prowadzimy specjalistyczny sklep oferujący bogaty asortyment artykułów liturgicznych, między innymi kielichów mszalnych, tabernakulów i relikwiarzy. Produktem, który cieszy się szczególną renomą w naszej ofercie, są dzwonki kościelne. Posiadamy zarówno wzory klasyczne, jak i te bardziej niestandardowe.

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym prowadzimy internetowe kursy. Coaching to dziedzina, która wciąż zyskuje nowych adeptów, chcących dowiedzieć się czegoś więcej o poprawianiu jakości swojego życia, wprowadzaniu do niego pozytywnych zmian, prowadzeniu własnej działalności i metodach skutecznej komunikacji.