Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Niektóre nałogi potrafią zrujnować nie tylko radość z życia i zainteresowanie światem, ale i relacje rodzinne. zamknięty ośrodek leczenia uzależnień SOT Stare Juchy to placówka, w której zrobimy co możemy, byście odstawili Państwo kieliszek, strzykawkę czy pudełeczko z lekami, zdając sobie sprawę, co w życiu jest naprawdę ważne.

Prowadzimy specjalistyczny sklep oferujący bogaty asortyment artykułów liturgicznych, między innymi kielichów mszalnych, tabernakulów i relikwiarzy. Produktem, który cieszy się szczególną renomą w naszej ofercie, są dzwonki kościelne. Posiadamy zarówno wzory klasyczne, jak i te bardziej niestandardowe.

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym prowadzimy internetowe kursy. Coaching to dziedzina, która wciąż zyskuje nowych adeptów, chcących dowiedzieć się czegoś więcej o poprawianiu jakości swojego życia, wprowadzaniu do niego pozytywnych zmian, prowadzeniu własnej działalności i metodach skutecznej komunikacji.

Śmierć bliskiej osoby, to zawsze ogromna strata. Wiąże się z wieloma formalnościami, których należy dopełnić. To także wybór pomnika, który będzie upamiętnieniem danej osoby. Oferujemy nagrobki pojedyncze różnego rodzaju. Możesz dostosować je do własnych preferencji tak, by oddawały charakter zmarłej osoby.

Jeśli perspektywa organizowania przyjęcia na kilkadziesiąt lub kilkaset osób jest dla Ciebie przerażająca, chętnie wezmę na siebie ten obowiązek. Wedding planner blisko Gdańska zadba o wszystkie niezbędne elementy Waszego przyjęcia, a nawet zorganizuje zaręczyny, których nie zapomnicie do końca życia.