Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Lekkość, łatwość montażu i demontażu, a także transportu i przechowywania, a przede wszystkim trwałość i estetyka - to podstawowe zalety, jakimi charakteryzuje się rollup. Ten praktyczny nośnik reklamowy sprawdza się w dowolnym miejscu i w każdych niemal warunkach. Specjalnością przedsiębiorstwa FOLIO S.C. jest produkcja takich właśnie materiałów, w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów oraz typów. Korzystamy z solidnych tkanin oraz wytrzymałych kaset i mechanizmów, a także z nowoczesnych form nadruku, aby nasze bannery były funkcjonalne i efektowne.

Klient wchodzi i ocenia: jaki produkt najbardziej opłaca się mu kupić. Nie ma pewności: zostanie wybrany ten, który ma gadżety promocyjne w formie gratisu, a więc coś na plus. Oczywiście nie możemy wybrać byle czego, bo to nie będzie szanowanie klienta. Musimy wiedzieć, czego najbardziej potrzebuje. A więc jak dobierać odpowiednio gadżety promocyjne dla firm? Złota zasada: należy patrzeć, co się dzieje w życiu. Czy są ciekawe wydarzenia sportowe, czy premiera wielkiego filmu, chociażby animowanego, jaka jest pora roku? To wszystko ma znaczenie.

Zatroszczenie się o zapadający w pamięci materiał reklamowy bądź wizualny wymaga uprzedniego wyposażenia go w odpowiednią narrację. Bank głosów lektorskich, na jaki możecie Państwo liczyć w zakresie działalności firmy Digital Beast to bogata oferta wokali, dzięki którym każda historia ożyje i przykuje uwagę słuchacza. Dbamy o audio przy wszelkich materiałach filmowych, a także spotach, słuchowiskach czy materiałach multimedialnych. Możecie liczyć na profesjonalną obsługę i korzystne ceny - zapraszamy!

Jeśli zależy Ci na ciekawych gadżetach reklamowych, to sprawdź nasze kubki. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają ich mycie w zmywarce. Na życzenie klienta przygotowujemy dowolny projekt nadruku reklamowego, który będzie towarzyszył klientom każdego dnia, podczas picia kawy lub herbaty.

Jako specjaliści w zakresie oryginalnych rozwiązań marketingowych, pragniemy zaprosić państwa do skorzystania z naszej oferty na kasetony, które ze względu na efektowny wygląd oraz możliwość naniesienia na nich dowolnych nadruków, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Grafmix to przede wszystkim duża różnorodność parametrów oraz największa trwałość rozwiązań, które z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Zaopatrzcie się w rozwiązania, które przyciągną wzrok Waszych potencjalnych Klientów!

Szukasz nowych pracowników do swojej firmy? Chętnie pomożemy w tzw. employer branding. Jesteśmy zespołem z Warszawy, który zajmuje się marketingiem rekrutacyjnym i potrafimy tak skonstruować content danej marki, aby przyciągnąć najlepszych kandydatów na stanowisko. Wykonujemy audyt instrumentów w komunikacji i przeprowadzamy badania wizerunku.

Troska o wizualną identyfikację przedsiębiorstwa na rynku jest dziś jednym z kluczowych aspektów jego pomyślnego rozwoju. Nasza agencja brandingowa to miejsce, w którym pomożemy dobrać Wam odpowiedni przekaz do współczesnych realiów, a tym samym rozpoznawalność Waszej marki szybko i znacznie wzrośnie.

Nasza firma oferuje bogaty asortyment przenośnych urządzeń służących do prezentacji flag podczas różnego rodzaju imprez i targów branżowych. Polecamy zwłaszcza nasze maszty mobilne, dzięki którym bez problemu rozstawisz i zaprezentujesz swoje artykuły reklamowe, a także w prosty sposób przeniesiesz je w inne miejsce.

Jesteśmy agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem w produkcji profesjonalnej reklamy drukowanej w różnych wariantach. Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się w szczególności kalendarze ścienne z własnym nadrukiem. Dysponujemy modelami jedno- i wieloplanszowymi, a także modelami kwadratowymi oraz zdzierakami.

Naszym zadaniem jest dostarczanie standów reklamowych i materiałów POS. Naszą działalność prowadzimy od ponad 20 lat. Prowadzimy także produkcję gier i puzzli. Tworzymy akcesoria promocyjne, marketingowe, standy reklamowe, stojaki kartonowe czy display'e. Wśród wykonywanych usług znajdują się: konfekcjonowanie towaru, pakowanie w opakowania wykonywane we własnym zakresie lub powierzone.