Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Lekkość, łatwość montażu i demontażu, a także transportu i przechowywania, a przede wszystkim trwałość i estetyka - to podstawowe zalety, jakimi charakteryzuje się rollup. Ten praktyczny nośnik reklamowy sprawdza się w dowolnym miejscu i w każdych niemal warunkach. Specjalnością przedsiębiorstwa FOLIO S.C. jest produkcja takich właśnie materiałów, w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów oraz typów. Korzystamy z solidnych tkanin oraz wytrzymałych kaset i mechanizmów, a także z nowoczesnych form nadruku, aby nasze bannery były funkcjonalne i efektowne.

Zatroszczenie się o zapadający w pamięci materiał reklamowy bądź wizualny wymaga uprzedniego wyposażenia go w odpowiednią narrację. Bank głosów lektorskich, na jaki możecie Państwo liczyć w zakresie działalności firmy Digital Beast to bogata oferta wokali, dzięki którym każda historia ożyje i przykuje uwagę słuchacza. Dbamy o audio przy wszelkich materiałach filmowych, a także spotach, słuchowiskach czy materiałach multimedialnych. Możecie liczyć na profesjonalną obsługę i korzystne ceny - zapraszamy!

Jako specjaliści w zakresie oryginalnych rozwiązań marketingowych, pragniemy zaprosić państwa do skorzystania z naszej oferty na kasetony, które ze względu na efektowny wygląd oraz możliwość naniesienia na nich dowolnych nadruków, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Grafmix to przede wszystkim duża różnorodność parametrów oraz największa trwałość rozwiązań, które z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Zaopatrzcie się w rozwiązania, które przyciągną wzrok Waszych potencjalnych Klientów!

Szukasz nowych pracowników do swojej firmy? Chętnie pomożemy w tzw. employer branding. Jesteśmy zespołem z Warszawy, który zajmuje się marketingiem rekrutacyjnym i potrafimy tak skonstruować content danej marki, aby przyciągnąć najlepszych kandydatów na stanowisko. Wykonujemy audyt instrumentów w komunikacji i przeprowadzamy badania wizerunku.

Nasza firma oferuje bogaty asortyment przenośnych urządzeń służących do prezentacji flag podczas różnego rodzaju imprez i targów branżowych. Polecamy zwłaszcza nasze maszty mobilne, dzięki którym bez problemu rozstawisz i zaprezentujesz swoje artykuły reklamowe, a także w prosty sposób przeniesiesz je w inne miejsce.

Jesteśmy agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem w produkcji profesjonalnej reklamy drukowanej w różnych wariantach. Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się w szczególności kalendarze ścienne z własnym nadrukiem. Dysponujemy modelami jedno- i wieloplanszowymi, a także modelami kwadratowymi oraz zdzierakami.

Nasza firma zapewnia szereg usług związanych z działaniem marketingowym. Wykonujemy między innymi projekty i montaż neonów, tworzymy spoty promocyjne nagrywane dronem, zajmujemy się też grawerowaniem wybranej nazwy lub loga w drewnie, szkle i innych materiałach. Z pomocą tych nowoczesnych metod skutecznie wypromujesz swoja firmę.

Zaawansowany technologicznie druk cyfrowy to znakomita alternatywa, kiedy zlecenie musi być wykonane w jak najkrótszym czasie. Przy wyborze tej technologii możemy także zaoferować uszlachetnienie odbitki, takie jak: foliowanie, lakierowanie UV, złocenie, sztancowanie, bigowanie, falcowanie czy tłoczenie. Drukujemy na większości dostępnych materiałów. Zapraszamy!