Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Lekkość, łatwość montażu i demontażu, a także transportu i przechowywania, a przede wszystkim trwałość i estetyka - to podstawowe zalety, jakimi charakteryzuje się rollup. Ten praktyczny nośnik reklamowy sprawdza się w dowolnym miejscu i w każdych niemal warunkach. Specjalnością przedsiębiorstwa FOLIO S.C. jest produkcja takich właśnie materiałów, w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów oraz typów. Korzystamy z solidnych tkanin oraz wytrzymałych kaset i mechanizmów, a także z nowoczesnych form nadruku, aby nasze bannery były funkcjonalne i efektowne.

Nasza propozycja to dla państwa przede wszystkim możliwość skorzystania z fantastycznych pomysłów i ekologicznych produktów. Pomysłowość, kreatywność oraz gotowość do działania połączyliśmy z przydatnością i praktycznością, której oczekują od nas klienci. tak też powstały nasze torby z nadrukiem. Są fantastycznym sposobem na wypuszczenie reklamy w uliczny tłum i cieszenie się jej wyjątkowym oddziaływaniem. Atrakcyjne projekty graficzne zamieszczone na naszych produktach będą w sposób niezależny zdobywać dla państwa nowych klientów.

Klient wchodzi i ocenia: jaki produkt najbardziej opłaca się mu kupić. Nie ma pewności: zostanie wybrany ten, który ma gadżety promocyjne w formie gratisu, a więc coś na plus. Oczywiście nie możemy wybrać byle czego, bo to nie będzie szanowanie klienta. Musimy wiedzieć, czego najbardziej potrzebuje. A więc jak dobierać odpowiednio gadżety promocyjne dla firm? Złota zasada: należy patrzeć, co się dzieje w życiu. Czy są ciekawe wydarzenia sportowe, czy premiera wielkiego filmu, chociażby animowanego, jaka jest pora roku? To wszystko ma znaczenie.

Zatroszczenie się o zapadający w pamięci materiał reklamowy bądź wizualny wymaga uprzedniego wyposażenia go w odpowiednią narrację. Bank głosów lektorskich, na jaki możecie Państwo liczyć w zakresie działalności firmy Digital Beast to bogata oferta wokali, dzięki którym każda historia ożyje i przykuje uwagę słuchacza. Dbamy o audio przy wszelkich materiałach filmowych, a także spotach, słuchowiskach czy materiałach multimedialnych. Możecie liczyć na profesjonalną obsługę i korzystne ceny - zapraszamy!

Jesteśmy przekonani, że nasza drukarnia poligraficzna zapewni Państwu wyjątkową jakość i efektowność realizowanych projektów. Dokładamy wszelkich starań, aby plakaty były wykonane precyzyjnie i dokładnie odzwierciedlały projekt graficzny. Gwarantujemy satysfakcję. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Jeśli zależy Ci na ciekawych gadżetach reklamowych, to sprawdź nasze kubki. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają ich mycie w zmywarce. Na życzenie klienta przygotowujemy dowolny projekt nadruku reklamowego, który będzie towarzyszył klientom każdego dnia, podczas picia kawy lub herbaty.