Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Witamy w warsztacie Eko-Car. Instalacje gazowe na Śląsku zakładamy również w pojazdach z wtryskiem bezpośrednim. Pozwala na to system nowej generacji zwany Vialle. Oferujemy systemy auto gazu dla pojazdów nowych roczników. Twoje wydatki na paliwo mogą być niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Jeździsz dużo? Bez auta nie możesz pracować? Prowadzisz firmę z flotą pojazdów służbowych? Teraz już wiesz, co zrobić, aby utrzymanie samochodu stało się bardziej ekonomiczne. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas.

Organizujemy międzynarodowe przesyłki do krajów Unii Europejskiej. Współpracujemy przy tym z rozmaitymi firmami, które obsługują pocztę w danym kraju. Do naszych usług należy nadawanie paczek Polska - Anglia. Jest to oferta atrakcyjna cenowo, w pełni bezpieczna. Paczki są ubezpieczone na kwotę 100funtów, jeśli ich wartość jest większa - należy do uwzględnić na zamówieniu. Przesyłki do Anglii wykonywane są jednorazowo na zlecenie klienta indywidualnego lub regularnie w przypadku kontaktu z firmami.

Chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie działa hybrydowy układ napędowy lub jak wygląda zawieszenie pojazdów? A może interesujesz się diagnostyką automatycznych skrzyń biegów? Zapraszamy na kurs mechanika samochodowego, którego cena zależy od wybranego zagadnienia tematycznego, terminu i czasu trwania szkolenia.

Nasi wykwalifikowani kierowcy kursują na terenie Polski oraz krajów Europy Zachodniej, świadcząc fachowy przewóz osób oraz towarów. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa z Konina, jeżeli pragniecie Państwo zapewnić sobie szybkie, komfortowe i bezpieczne przewozy w określone miejsce.

Polecamy Państwu oferowane przez nas profesjonalne i niezwykle wytrzymałe tokarki CNC, jakie można wykorzystać podczas licznych prac, jakie wymagają precyzyjnego i niezwykle dokładnego działania. Oferowane przez nas tokarki to sprzęt najwyższej jakości, który usprawni wykonywanie prac w Państwa firmie.

Zarówno grubo jak i drobnoziarnista sól drogowa to jeden z najlepszych sposobów na zimowe lody i słotę. Zarówno dla osób prywatnych jak i firm odśnieżających miasto ma kolosalne znaczenie podczas zimowych mrozów. Pod internetowym adresem http://soldrogowa-alpimo.pl/sol-drogowa/ znajduje się oferta na sól drogową sprzedawaną luzem.

Oferujemy wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym zwiększysz dyskrecję w swoim domu, lub nadasz mu niepowtarzalny wygląd. Nasza folia okienna dekoracyjna nada się do montażu do wszystkich powierzchni szklanych - również na drzwi, stoliki, ścianki czy balustrady. Materiały mogą być m.in. matowe lub lustrzane (działające jak lustro weneckie).

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie wykonywane przez nas w fachowej i profesjonalnej formie przeprowadzki. Dzięki nam możliwe jest szybkie, tanie i sprawne przenoszenie Waszych biur czy miejsc zamieszkania pod nowe adresy, zlokalizowane na terenie Warszawy i całego mazowieckiego. Przygotowane przez nas zostały usługi transportowe, pozwalające na przewożenie także wielkogabarytowych przedmiotów, w tym mebli, urządzeń czy sprzętów w bezpiecznej formie. Zapewniamy naszym klientom najbardziej atrakcyjne ceny na nasze usługi.

Bezdotykowe myjnie samoobsługowe firmy BKF to tani i wygodny sposób na szybkie oczyszczenie auta. Wystarczy wrzucić monety, wybrać program i samodzielnie umyć swoje auto. Korzystamy z urządzeń ciśnieniowych, które przy użyciu detergentu chroniącego lakier oczyszczą pojazd bez użycia szczotki, a więc bez zarysowań.