Eureka-HR

genialny lokalizator

Lokalizator firm

Zajmujemy się leczeniem schorzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, pomaga pacjentom chorującym na niedobór lub nadmiar hormonu wzrostu, zaburzenia funkcjonowania tarczycy, przedwczesne bądź opóźnione dojrzewanie płciowe oraz otyłość. Przyjmujemy w gabinecie zlokalizowanym przy ulicy Belwederskiej 9 w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedmiotów takich jak aparatura medyczna, czy instrumenty chirurgiczne. Zaopatrując się u nas, masz pewność, że narzędzia chirurgiczne są najlepszej jakości, a aparatura medyczna nigdy Cię nie zawiedzie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę

W zakresie zabiegów i usług naszego gabinetu stomatologicznego mieści się protetyka. W Jastrzębiu Zdroju działamy od lat. Zajmujemy się także rehabilitacją i odtwarzaniem funkcji narządu żucia u pacjentów, którzy przeszli ekstrakcje zębów. Brak już pojedynczego zęba odbija się na zdrowiu pozostałych. Warto go uzupełnić.

W naszym asortymencie dostępne są niezbędne elementy wyposażenia gabinetów lekarskich. Oferujemy bowiem biurka medyczne, które posiadają bardzo funkcjonalne konstrukcje. Ponadto cechują je wytrzymałe stelaże, gwarantujące długi okres użytkowania. Wyposażone są ponadto w zamykane na klucz szuflady - idealne do przechowywania dokumentacji medycznej podczas przyjmowania pacjentów.

Zapraszamy serdecznie na strony internetowe naszego sklepu, w którym znajduje się niezmiernie bogaty asortyment różnego rodzaju akcesoriów do wyposażenia szpitali, klinik, placówek medycznych, gabinetów lekarskich, czy przychodni. W naszych katalogach dostępna jest również znakomitej jakości odzież medyczna przeznaczona dla personelu medycznego. Należą do niej między innymi: spodnie męskie i damskie, spódnice, bluzy, fartuchy, a także odzież ratownicze. Zapewniają one wygodę w każdej sytuacji. Polecamy!

Cierpisz na przewlekłe bóle kręgosłupa? Termolezja to mało inwazyjny zabieg wykonywany w naszej placówce w Warszawie, dedykowany osobom, u których inne terapie zawiodły. Dopuszczenie takiej formy leczenia jest możliwe tylko po wcześniejszym przebadaniu organizmu i jednoznacznym określeniu źródła bólu.

Jedną ze specjalności ośrodka leczenia i terapii uzależnień Nowa Droga jest leczenie hazardu. Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie, gdyż wiemy doskonale, że to właśnie od uwarunkowań psychicznych zależy tak naprawdę konkretne zachowanie danego pacjenta. Chcemy więc Państwa poznać i wypracować najlepsze metody leczenia.

Jeżeli chcesz skutecznie wspomagać leczenie naturalnymi metodami, sięgnij po suplementy Starlife. Związki zawarte w produktach odpowiadają za spowolnienie procesów starzenia się organizmu, jak również ochronę i stymulowanie odporności. Zachęcamy do skorzystania z oferty pod adresem https://lifeshop.pl/produkty-starlife

Piękny uśmiech jest marzeniem każdego pacjenta wybierającego się do dentysty. Wybielanie zębów, to oferta gabinetu Koryzna Clinic w Szczecinie. Wykorzystujemy do tego indywidualnie dopasowane nakładki. Proponujemy również licówki kompozytowe i ceramiczne. Stosowane przez nas wypełnienia i nakłady porcelanowe są zupełnie niewidoczne.

Odpowiednie ćwiczenia ruchowe, właściwa terapia i zdrowy tryb życia z właściwą dietą umożliwia naszym kuracjuszom przebycie spokojnej starości. Nasz prywatny dom opieki "Pod Dębami" znajduje się w Łodzi. Świadczymy profesjonalne usługi pielęgniarskie. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie internetowej.

Zawodowy przewóz towarów ciężarówką lub innym autem wielkogabarytowym na duże odległości wymaga odpowiednich predyspozycji. Psychotesty wykonywane w naszym ośrodku to oferta skierowana do wszystkich kandydatów na kierowców, którzy potrzebują zaświadczenia specjalisty, potwierdzającego ich zdolność do wykonywania zawodu.

Lepiej zapobiegać niż leczyć. W związku z tym warto skorzystać z badań diagnostycznych, by móc wykryć wszelkie nieprawidłowości w organizmie. W zakresie działalności warszawskiej firmy IBIS wykonujemy USG i zróżnicowane analizy i pomiary - między innymi pola widzenia, dna oka czy ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Zajmujemy się sprzedażą suplementów diety, kosmetyków do ciała, sprzętu medycznego oraz innych produktów i wyrobów. Zielarnia internetowa kieruje swój asortyment do wszystkich osób, którzy na co dzień chcą prowadzić zdrowy, zbilansowany tryb życia. Sprzedajemy produkty pozbawione szkodliwych substancji chemicznych.

Witamy w poradni położniczo-ginekologiczna dr Barbarę Kos-Janik. Oferujemy badania kontrolne, diagnostykę i poradnictwo w przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Rozwiązujemy problemy zdrowotne kobiet. Zapraszamy na diagnostykę piersi za pomocą ultrasonografu. USG wykazuje zmiany we wczesnym stadium rozwoju, kiedy jeszcze nie występują objawy kliniczne. Warto wykonywać badanie raz do roku.

Witamy w naszej klinice w Poznaniu. Operacja laserowa oczu to często jedyne rozwiązanie, by zniwelować lub całkowicie usunąć nawet dość poważną wadę wzroku. Krótkowidz widzi dobrze tylko z bliska, ponieważ rogówka jego oka skupia promienie świetlne przed soczewką, zamiast na niej. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu lekarz zmienia kształt rogówki i sprawia, że pacjent widzi lepiej. To również sposób na leczenie astygmatyzmu. W naszej klinice prowadzimy również operacje na zaćmę

Na stronie znajdziesz porady na temat tego, jak zadbać o racjonalną dietę. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak obniżyć cukier we krwi, zapraszamy do przeczytania artykułu. Zapoznasz się z informacjami dotyczącymi produktów pełnoziarnistych, błonnika czy nawodnienia organizmu. Kupisz też u nas ziołowe preparaty.

Nasze centrum medyczne zajmuje się diagnostyką obrazową. Oferujemy rezonans magnetyczny, którego cena różni się w zależności od zakresu badania. Polega ono na dokładnym przeskanowaniu wybranej okolicy ciała w poszukiwaniu nieprawidłowości. Jest to badanie zalecane zwłaszcza przy schorzeniach neurologicznych.

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór zdrowej żywności ekologicznej. Oferujemy artykuły spożywcze wyprodukowane bez konserwantów czy sztucznych ulepszaczy. Wśród nich znajdziesz mąki, płatki oraz bakalie. Sklep internetowy jest bogato wyposażony w składniki potrzebne do upieczenia dietetycznego ciasta. U nas zaopatrzysz się w naturalne zamienniki cukru jak ksylitol czy erytrol. Jeśli wolisz daktyle, na stronie internetowej kupisz je w dużych opakowaniach. Miłośnikom deserów polecamy także certyfikowane wiórki kokosowe, które nie zawierają siarki.

Tylko w naszej przychodni swoje profesjonalne usługi świadczy najlepszy lekarz internista. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej przychodni. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych pacjentów. Dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania, właśnie dla nich! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.